Expeditor

Fabrica "Nefis" SRL , cu sediul în s. Cojușna, r-l Strășeni angajează:

Expeditor

Cerințe față de candidat:

  • Abilitate de a lucra cu documente de expeditie (facturi fiscale, acte etc.);
  • Permis de conducere categoria B (cat. C constituie un avantaj);
  • Experiență de conducere min.2 ani;
  • Abilitati de comunicare;
  • Responsabilitate, punctualitate, disciplina.

Descrierea postului:

  • Asigurarea integrității bunurilor în timpul transportării acestora;
  • Receptia, livrarea si eliberarea marfurilor catre clienti;
  • Monitorizarea stării tehnice a automobilului.

Oferim:

  • Instruire continuă;
  • Oportunitate de dezvoltare profesională;
  • Salariu motivant în dependență de calitățile profesionale a candidatului.
  • Transport și echipament asigurăm.

Telefon: 07950266
E-mail: hr@nefis.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть