Administrator în restaurant

Angajăm:

Ești o persoană organizată și atentă la detalii? Avem pentru tine job-ul perfect! Te invităm în cea mai energică, prietenoasă și bine remunerată echipă.

Cerințe față de candidat:

  • Experiența de muncă în calitate de manager, cel puțin 6 luni
  • Cunoașterea limbii de stat și rusă
  • Abilități de utilizare a MS Office, binevenit 1C
  • Calități organizatorice și de comunicare
  • Calități de lider, orientare spre rezultat

Responsabilități

  • Coordonarea și formarea echipei de chelneri
  • Instruirea și motivarea echipei
  • Efectuarea comenzilor de produse necesare restaurantului

Oferim:

  • Pachet social deplin
  • Perspective de creștere profesională
  • Formare profesională din contul companiei
  • Salariu peste media pieței
  • Stabilitate și încredere în viitor

Требования к кандидату:

  • Опыт работы менеджером, администратором не менее 6 месяцев
  • Знание государственного языка и русского языка
  • Умение пользоваться MS Office, приветствуется 1С.
  • Организаторские и коммуникативные навыки
  • Лидерские качества, ориентация на результат

Обязанности:

  • Координация и обучение команды официантов
  • Обучение и мотивация команды
  • Оформление заказов на продукцию, необходимую ресторану

Мы предлагаем:

  • Полный социальный пакет
  • Перспективы профессионального роста
  • Oбучение за счет компании
  • Привлекательная зарплата
  • Стабильность и уверенность в завтрашнем дне.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la hr@salat.md sau apelând 068688341 / 069870480 și indicați în subiectul scrisorii postul vacant pentru care aplicați.

Vom fi bucuroși să luăm în considerare candidatura dvs. și să vă contactăm pentru un interviu.

E-mail: hr@salat.md
+373 68 688341
+373 69 870480

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть