Vânzător-consultant

AMG Jewelry
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 10000 До 30000 MDL
График: Полный рабочий день
AMG Jewelry este un magazin de bijuterii. Dezvoltăm această nișă din 2016. Oferim clienților noștri bijuterii unicate create manual și o experiență de cumpărare unică și plăcută, bazată pe respect, profesionalism și atenție la detalii.
Responsabilități:

consilierea și ghidarea clienților la cel mai înalt standart
monitorizarea stocului de bijuterii
asigurarea unei prezentări atrăgătoare a produselor în magazin
gestionarea încasărilor și a sistemului de plată

Cerințe:

orientare spre client, atenție la detalii
experiența anterioara in domeniul respectiv prezintă un avantaj
cunoasterea limbii romane, ruse si engleza la nivel de comunicare
lucru in echipa, punctualitate, responsabilitate

Condiții de muncă:

5 zile pe săptămâna, 10:00 - 19:00
un mediu plăcut și profesional, cu o echipă prietenoasă și sprijinitoare
oferim un salariu atractiv, cu posibilitatea de creștere în funcție de performanțe
E-mail: hr@amg.md
Telefon: 078643900
Телефон:
078643900
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть