Vânzător consultant pește fresh (Centru, Ciocana)

Blue Shark
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Despre Noi:
La Ocean Fish, credem că peștele este mai mult decât un produs. Pentru noi, în primul rând, este o pasiune, o sursă de inspirație și un dar valoros al naturii.
Misiunea noastră este să aducem această pasiune în inimile și în casele oamenilor, oferindu-le cele mai proaspete, sănătoase și delicioase produse din pește.

Responsabilități:

Oferirea de consultanță clienților magazinului despre toate produsele fresh din pește, inclusiv originea acestora și condițiile de păstrare;
Promovarea și vânzarea produselor din pește fresh, adaptând recomandările în funcție de preferințele și necesitățile clienților
Monitorizarea și gestionarea continuă a stocurilor și vitrinei de pește fresh în conformitare cu standartele de calitate;
Manipularea și prezentarea produselor de pește fresh într-un mod atrăgător și igienic în toate zonele de vânzare a secției fresh din magazin;
Păstrarea ordinei și curățeniei la locul de muncă (depozit, vitrină, frigidere).

Cerințe:

Experiența anterioară este binevenită, iar dacă nu o ai, noi te învățăm de la zero;
Deschidere spre oameni și, desigur, abilități de comunicare;
Jucător de echipă;
Responsabilitate și perseverență în muncă;
Atitudine gospodărească, capacitatea de organizare și disciplină;
Cunoștinte digitale basic;
EQ și conștieneciozitate.

Cu noi câștigi:

Remunerare pe măsură (pachet social inclus);
Echipamente și utilaje moderne de muncă;
O Echipă deschisă și absolut pasionată de misiunea Ocean Fish;
O Cultură Corporativă Ecologică bazată pe reciprocitate și comunicare eficientă;
Carier-track într-o companie prosperă;
Încurajare și susținere din partea administrației în procesul tău de instruire continuă;
Program de muncă în schimburi 2/2.

Expediază-ne CV-ul tău actualizat aici: hr@oceanfish.md cu menționarea poziției dorite în linia de subiect.
+ (373) 60115968 Cristina
hr@oceanfish.md
060 11 59 68
Телефон:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть