Manager proiecte (managementul granturilor)

Perselect Company
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 12000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
O companie specializată în domeniul de digital marketing și comunicare, caută un Manager de proiecte talentat și dedicat pentru a se alătura echipei dinamice a companiei. Poziția este part-time, remote, graficul se negociază.

Cerințele față de candidat:
- Experiență de lucru în domeniul managementului proiectelor, inclusiv proiecte pentru granturi;
- Diploma de licenţă în Management, Administraţie de Afaceri sau Finanţe;
- Cunoașterea limbii română şi engleză la un nivel avansat;
- Competențe puternice de planificare şi organizare, capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termene limită stricte.
- Capacitatea de a construi și menține relații puternice cu partenerii, spirit de echipă, abilități de negociere și influență.
- Experiență dovedită în scrierea și gestionarea de granturi.

Responsabilitățile candidatului:
- Identificarea oportunităților de finanțare, granturi, și investiții potențiale.
- Monitorizarea constantă a implementării proiectelor și evaluarea rezultatelor;
- Stabilirea și întreținerea relațiilor strategice cu partenerii cheie, inclusiv entități guvernamentale și private.
- Negocierea și finalizarea parteneriatelor și contractelor.
- Reprezentarea companiei în întâlniri strategice și evenimente relevante.
- Colaborarea cu diferitele departamente ale companiei pentru optimizarea proiectelor.

Dacă te regăsești în această descriere și ești interesat să faci parte din echipa companiei, te rugăm să expediezi  CV-ul tău la adresa de e-mail perselect7@gmail.com.
Telefon de contact: 060399901
Телефон:
060399901
Контактное лицо:
HR
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть