Manager marketing

Mikro Kapital Company SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Dacă ești ambițios, dinamic, ai experiență de muncă în domeniul PR și Marketing și ești dispus să te dezvoți într-o Companie de succes, atunci ești candidatul ideal pentru noi.

Responsabilități de bază:

Dezvoltarea campaniilor de promovare noi și perfecționarea celor existente;
Implimentarea planului de marketing pentru produsele companiei;
Implementarea noilor mecanisme pentru promovarea produsului;
Monitorizarea și actualizarea paginii web al Companiei;
Asigură suport informațional pentru echipa de vânzări;
Participarea la organizarea diferitor evenimente;
Asigură relații publice și promovarea publicitară a produselor creditare.

Cerinte fața de candidat:

Studii superioare în domeniul marketing;
Experiență în domeniu, preferabil într-o companie financiară;
Cunoașterea limbilor: română, rusă, engleză constituie un avantaj;
Abilități bune de utilizare a PC (MS Word, MS Excell, Outlook, PowerPoint etc.);
Experiența în generare de content și în copywriting;
Calități personale: responsabilitate, creativitate și inițiativă, disponibilitatea de a atinge obiectivele, abilități de comunicare și capacitate de a lucra în colectiv.

Beneficii oferite:

Angajare oficială;
Salariu + bonusuri lunare + tichete de masa;
Zile de concediu anual + zile de concedii suplimentare conform Codului Muncii al RM;
Oficiu modern în centrul orașului, dotat cu utilitățile necesare;
Traininguri organizate regulat, pentru a-ți îmbunătăți performanțele și capacitățile profesionale;
Teambuilding-uri organizate, pentru a te motiva, conecta cu echipa;
Program de lucru stabil, de luni până vineri, în baza orarului 09:00-18:00;
Colectiv tînăr și prietenos;
Ceai, cafea și un mediu de lucru sănătos.

Ești interesat/ă de oferta noastră ? Așteptăm CV-ul tău la adresa hr@mikrokapital.md.
E-mail: hr@mikrokapital.md
Telefon: 060302957
Телефон:
060302957
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть