Manager Tehnic - Ferestre PVC

Valent.md
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: 17000 MDL
График: Полный рабочий день
Compania VALENT.MD - specializată în exportul ferestrelor, ușilor PVC și Aluminiu în 12 țări trece printr-o etapă de dezvoltare activă, de aceea suntem în căutarea de Operator tehnic în domeniul ferestrelor.
Cine este clientul nostru:
Sunt gospodarii stabiliți cu traiul în diasporă care renovează sau construiesc case. Companii de construcții, șefi de șantier.
Ce vei primi:

Salariu fix și % din KPI.
Lucru în echipă cu oameni prietenoși (Oamenii toxici nu stau mult timp).
Corporative și cadouri pentru a te bucura de rezultate.
Ceai, cafea fructe, snackuri în cazul în care lucrăm din birou.
Îți creștem salariu fără să ceri tu. Dacă te implici mereu ești observat și apreciat.
Posibilitatea de a colabora cu clienți din diferite țări.
Laptop, telefon cu abonament achitat.
Posibilitatea de a crește ca specialist și fi bine plătit.
Posibilitatea de a deveni șef departament.
Locul de muncă confortabil, modern, situat în Chișinău, str. Constantin Vârnav 8.

Responsabilități:

Transmite în producere proiectele de ferestre și accesorii către furnizorii
Rezolvă situații tehnice apărute după livrarea produsului către client
Răspunde managerilor din birou la întrebările tehnice
Verifică proiectele semnate de către departamente de vânzări pentru a preveni greșeli tehnice în proiectare
Răspunde clienților la întrebările tehnice legate de exploatarea ferestrelor
Duce tratative cu echipele de montaj pentru planificarea șantierelor și obținerea unui cost din partea echipelor convenabil pentru companie

Competențe:

2 ani de experiență în domeniul (ca manager sau ca specialist tehnic în producere)
Cunoaște programul WINARHI 14 (este un avantaj)
Vorbește și scrie l. română bine. Cunoașterea limbii străine, precum engleza sau alta limba reprezintă un avantaj
Viziune tehnică asupra ferestrelor
Lucrează rapid cu email, MS.Office
Cunoașterea Bitrixului este un avantaj
Utilizează whatsapp, viber se descurcă ușor

Grafic de munca:

Luni-Vineri de la 09.00 pînă la 18.00
Pauza de masa 13:00-14:00

Salariu se negociază cu angajatorul în dependență de capacitățile tale. Aplică la: cvvalent25@gmail.com
+373 78 855 558
Телефон:
+373 68 309 892
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть