Economist

Rotmar
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 15000 До 18000 MDL
График: Полный рабочий день
Cerințe:

Studii superioare (de profil);
Experienţă într-o funcție similară;
Utilizator avansat al instrumentelor Microsoft Office, Google Spreadsheet, si altele;
Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza;
Atenție la detalii, flexibilitate, personalitate pozitivă, dinamică, energică.

Responsabilități:

Introducerea datelor primare in soft-urile de profil;
Verificarea corectitudinii efectuării proceselor;
Asigurarea înregistrării sistematice, prelucrarea și păstrarea informației cu privire la tranzacțiile contabile/manageriale referitor sectorului.

Condiţii de lucru:

Beneficiați de întreg pachet social;
Training-uri de contabilitate și dezvoltare personală;
Perspective de promovare și dezvoltare permanentă;

Locația postului: or. Chisinau, str. Calea Orheiului, 122

Program de lucru: Luni - Vineri: 09:00 - 17:00

Salariul este negociabil în funcție de experiența și calificările dvs. Detaliile suplimentare vor fi discutate în cadrul interviului. E-mail: consulting@rotmar.md
Telefon: 061087897
Телефон:
061087897
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть