Contabil(ă)

Dynamic
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:

Experiență în domeniu constituie un avantaj, dar și fără experiență;
Cunoașterea PC (1C contabilitate versiunea 7.7-8.3 și pachetul Microsoft Office);
Studii economice medii/superioare (contabile, economice, financiare);
Capacitate de învățare, gândire analitică;
Abilități de comunicare;
Responsabilitate și capacitate de lucru în echipă;
Cunoașterea limbilor Română/Rusă, Engleză (constituie un avantaj);
Punctualitate, aptitudini de a lucra cu documentele;
Capacitatea de a îndeplini sarcinile la timp;
Capacitate de planificare și control.

Responsabilități:

Procesarea tuturor actelor primare (facturi, importuri, exporturi, foi de parcurs, acte de casare, deconturi de avans, etc.);
Procesarea extraselor bancare, a casieriilor, POS-terminalelor;
Îndeplinirea altor sarcini primite de la contabilul coordonator.

Oferim:

Lucru într-o echipă stabilă;
Instruire continuă și oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști;
Pachet social deplin;
Angajare oficială în câmpul muncii;
5 zile lucrătoare pe săptămână 9.00 - 18.00;
Posibilități de dezvoltare profesională.

Locul de muncă: sectorul Buiucani, str. Calea Ieșilor 17/2, etaj 3, mun. Chișinău.
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: daniel.lungu@law.md.
Telefon de contact: +373 60261456, Daniel. E-mail: daniel.lungu@law.md
Telefon: +373 60261456
Телефон:
+373 60261456
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть