Contabil(ă)

MIF S.A
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 12000 MDL
График: Полный рабочий день
Compania MiF SA este în căutarea unui Contabil(ă). Suntem o companie cu o experiență în domeniu de mai bine de 20 de ani și cu o imagine bună pe piață în acest domeniu.
Ce oferim noi:

Salariu regulat - 12 000 lei
Interacțiune cu oameni devotați și profesioniști.
Implicarea în diverse proiecte interesante și de perspectivă.
Instruire și pregătire profesională.
Resurse de dezvoltare.
Pachet social complet.
Program de lucru: Luni - Vineri 08:30-17:00, sâmbătă 8:30-13:00.
Prânz din partea companiei și atmosferă plăcută.

Cerințe:

Persoană organizată, riguroasă, analitică, responsabilă, flexibilă

Responsabilități:

Cercetarea pieții și atragerea clienților noi.
Gestionarea activităților și oferirea consultațiilor.
Colaborarea strânsă cu partenerii noștri.
Coordonarea sarcinilor tehnice.
Recepționarea apelurilor și mesajelor de la clienți.
Prezentarea serviciilor/produselor și negocierea termenilor și condițiilor comerciale.

Competențe necesare:

Studii medii/superioare.
Cunoașterea programei 1C
Abilități de convingere și comunicare în afaceri.
Cunoașterea obligatorie a limbilor: română, rusă și engleza reprezintă un avantaj.
Aptitudine de organizare și planificare.

Ne aflăm pe sectorul Râșcani, stradela Studenților 2/4.
Pentru mai multe detalii apelați numarul de mai jos sau trmiteți un CV la adresa de eMail: mifcont@gmail.com.
mifcont@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть