Contabil Sef | comerț

hr solutions
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: От 20000 До 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Despre companie
Compania este principalul furnizor de piese și componente auto pe piața Moldovei

Descrierea jobului

organizarea activității departamentului contabil al companiei
analiza și optimizarea proceselor de lucru ale personalului contabil
monitorizarea activităților fiecărui angajat contabil
verificarea secțiunilor contabile
adaptarea activității departamentului contabil la modificările legislației actuale
intocmirea, verificarea si depunerea rapoartelor fiscale si statistice

Cerințe pentru candidat

studii superiore (contabilitate și audit)
experiență într-o poziție similară timp de la 5 ani
experiență de lucru într-o companie mare cu cifră de afaceri mare
experiență de lucru în comerț
cunoașterea limbilor română și rusă
bune abilități de utilizare a calculatorului (1C, Word, Excel)
multitasking, toleranță la stres, leadership

Oferim

salariu competitiv și beneficii suplimentare
grafic de muncă L – V, 09:00 – 18:00

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa info@hrsolution.md. E-mail: info@hrsolution.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть