Completator Mărfuri la Depozit or. Chișinău

Linella
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 16200 MDL
График: Полный рабочий день
Dacă ești o persoană responsabilă, organizată și dornică să facă parte dintr-o echipă dinamică, te așteptăm să aplici pentru poziția de completator mărfuri la depozitul nostru.
Cerințe:

Experiența anterioară în domeniul depozitării și manipulării mărfurilor este un avantaj, însă nu este obligatorie.
Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și în echipă.
Capacitatea de a respecta termenele limită și de a efectua sarcini repetitive cu atenție și precizie.

Responsabilități:

Recepționează, inspectează și completează mărfurile conform procedurilor stabilite.
Asigură respectarea standardelor de ambalare și etichetare.
Menține curățenia și ordinea în zona de lucru și depozit.
Comunică eficient cu colegii și superiorii pentru a asigura fluxul optim al mărfurilor.

Ce oferim:

Salariu 16 200 lei + beneficii.
Program de lucru stabil și oportunități de creștere în cadrul companiei.
Mediu de lucru sigur și echipă dedicată.
Instruire și suport pentru dezvoltarea profesională.

Adresa: Chișinău, sect. Buiucani, str. Columna 170/3 (Tracom) Detalii: 078002222
Телефон:
078002222
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть