Administrator Credite

Invest Credit
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Administrator Credite pasionat și dedicat să se alăture echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, cu abilități excelente de comunicare și o înțelegere a proceselor de creditare, te invităm să aplici!
Responsabilități:

Perfectarea contractelor de credit/gaj/ipotecă/alte contracte de gaj conform modelelor aprobate, asigurarea verificării lor în conformitate cu procedurile interne;
Asigurarea efectuarii debursării creditelor/ conform destinației aprobate, cu verificarea documentelor justificative și îndeplinirea condițiilor de debursare;
Administrarea portofoliului de credite acordate clienților persoane juridice;
Arhivarea curentă a documentelor în original conform reglementarilor interne;
Pregătirea și transmiterea pentru arhivarea definitivă a dosarelor de credit închise.

Cerințe:

Cunoștințe despre produsele și serviciile de creditare
Atitudine proactivă și orientată către rezultate
Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet
Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare
Gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite/emise

Beneficii:

Pachet salarial competitiv
Oportunități de dezvoltare profesională
Mediu de lucru dinamic și colaborativ

Dacă ești interesat să faci parte din echipa cristina.volohov@invest-credit.md.
Menționează în subiectul e-mailului “Aplicare Administrator Credite”. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem! E-mail: cristina.volohov@invest-credit.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть