Vânzător | vânzătoare în magazine specializate Chișinău

Combinatul de Carne “Nivalli-Prod“ S.R.L  angajează:

Vrei să vinzi? Ai ambițiții și nu știi cum să le realizezi, vino la noi și îți vom oferi această posibilitate!! Experiența nu contează - învățăm împreună a vinde.

Responsabilitățile postului:

  • Deservirea și consultarea clienților magazinului;
  • Amenajarea și completarea vitrinei magazinului;
  • Asigurarea și menținerea spațiului de manipulare a produselor într-o stare corespunzătore cerințelor igienice;
  • Participarea la promovarea produselor noi a companiei;
  • Asigurarea și monitorizarea aspectului igienico-sanitar în cadrul magazinului;
  • Participarea la ofertele promo organizate de către companie;
  • Participarea la traning-urile organizate din contul companiei pentru îmbunătățirea abilităților profesionale ale vânzătorilor;
  • Alte sarcini.

Cerințe față de candidat:

  • Inteligență, acuratețe și comunicabilitate;
  • Vorbirea fluentă în limba română și rusă;
  • Responsabilitate și atenție la detalii.

Noi oferirm:

  • Salariu de la 12 000 Lei;
  • Atmosferă și mediu de lucru confortabil.

Dacă, oferta noastră ți s-a părut interesantă, aplică chiar acum CV-ul tău  pe adresa de e-mail: hr@nivalli.md, sau să ne aplelați la numărul: 068686498.

E-mail: hr@nivalli.md
Telefon: 068686498

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide