Vânzător-consultant showroom mobila sector Sculeni (CREATORMALL)

Centrul de mobila Elegance angajeaza:

Cerinte:

  • Experienta in vanzari – minim 1 an
  • Aspect placut si ingrijit.
  • Abilitati de comunicare si convingere.
  • Seriozitate.

Descrierea jobului (Responsabilitati):

  • Informarea si consultarea clientilor
  • Prezentarea si vanzarea produselor

Program de lucru accesibil cu zile libere in timpul saptamanii:

  • Se lucreaza 5 zile pe saptamana (5/2) – 10:00 – 19:00
  • Angajare oficiala in campul muncii si pachet social integral.

Salarizare:

  • Salariul – 10000 – 30000 lei (salariu fix + bonus vanzari)

Locatie accesibila.

  • Punct de lucru 1. Str. Calea Iesilor 91 (in incinta CreatorMall)

Persoanele interesate rugam sa expedieze CV pe adresa de mail: oltexmobil@yahoo.com.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide