Tehnolog | Proiectant (Bazis mobilier)

Angajăm:

Responsabilități:

  • Studierea, cercetarea și planificarea diferitelor stiluri de design de mobilier;
  • Selectarea materialelor adecvate;
  • Utilizarea diverselor instrumente pentru a finaliza proiectele;
  • Controlul schimbărilor intervenite în comenzi;
  • Controlul calității etapelor de producție.

Cerințe:

  • Studii universitare relevante;
  • Cunoașterea feroneriei, materialelor;
  • Cunoștințe avansate de utilizare în cel puțin a una din aplicații  Bazis Mobilier, 3D CONSTRUCTOR, Pro100;
  • Experiență de cel puțin 1-2 ani în utilizarea sistemelor Bazis Mobilier;
  • Cunoștințe tehnice privind procesul de producție și utilajele folosite în activitatea de producție a mobilierului;
  • Cunoștințe avansate de operare PC;
  • Disciplină, abilități de comunicare;
  • Capacitate de a lucra în echipă.

Compania oferă:

  • Salariu atractiv;
  • Pachet social;
  • Contract individual de muncă pe perioada nedeterminată.

Dacă v-ați regăsit în prezentul anunț, expediați CV-ul: hr@venni.md.

E-mail: hr@venni.md
069080359

Alte anunțuri publicate de această companie