Specialist Marketing

"VOLTA" S.R.L. – lider pe piața autohtonă în furnizarea produselor electrotehnice, anunță concurs de selecție pentru funcția de:

Cerinţe:

  • Abilitați de negociere și organizare;
  • Persoană creativă, responsabilă, energică, comunicabilă;
  • Bune cunoaştinte limbii române şi ruse;
  • Permis de conducere categoria B.

Responsabilităţi:

  • Elaborarea, implementarea și dezvoltarea strategiilor și politicilor de marketing;
  • Elaborarea și asigurarea realizării planului de marketing;
  • Cercetări de piaţă;
  • Participarea la realizarea materialelor şi campaniilor de promovare;
  • Coordonarea și monitorizarea continuă a pieței și a concurenței în vederea actualizării și/sau modificării strategiei și politicii de marketing;
  • Crearea, afirmarea și menținerea vizibilității serviciilor de brand ale companiei prin diverse campanii și evenimente de marketing;
  • Analiza eficienței activităților de marketing;
  • Experienţă în project management şi planificare evenimente.

Oferim:

  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tânără și creativă;
  • Instruire și oportunități de a fi promovat;
  • Pachet social și un sistem de salarizare motivant;
  • Bonus de masă.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
e-mail: manager.hr@volta.md
Tel.: 079996399

Vă rugăm să indicaţi în CV pentru care post optaţi.

Vă dorim o carieră de Succes!

E-mail: hr@volta.md
Telefon: 079 996 399
Site: www.volta.md

Alte anunțuri publicate de această companie