Social Media Manager (SMM)

Angajăm:

Dacă ești un profesionist creativ, pasionat de social media și dornic să faci parte din echipa noastră dinamică, te invităm să aplici pentru postul de Social Media Manager (SMM) la Moldflowers. Suntem în căutarea unei persoane entuziaste și talentate care să gestioneze și să dezvolte prezența noastră pe rețelele sociale, concentrându-se pe livrarea de flori și serviciile conexe.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de social media pentru promovarea serviciilor Moldflowers
  • Crearea și gestionarea conținutului atractiv pe platformele de socializare, inclusiv fotografii și videoclipuri relevante pentru livrarea de flori
  • Editarea și design-ul grafic al conținutului pentru a asigura coerența și atractivitatea
  • Monitorizarea performanței campaniilor și ajustarea strategiilor conform rezultatelor
  • Interacțiunea activă cu comunitatea online și răspuns rapid la comentarii și mesaje

Cerințe:

  • Experiență anterioară în administrarea paginilor de social media, cu accent pe promovarea serviciilor și produselor
  • Abilități avansate de fotografie și filmare video pentru a crea conținut de calitate
  • Cunoștințe solide de editare foto și video, inclusiv abilități în design grafic
  • Experiență în gestionarea campaniilor publicitare pe social media
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune online
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a se adapta rapid la schimbările din mediul online

Beneficii:

  • Oportunitatea de a contribui la dezvoltarea și consolidarea brandului Moldflowers în mediul online
  • Mediu de lucru dinamic și creativ
  • Posibilitatea de a-ți exprima creativitatea și de a aduce inovații în strategiile de social media
  • Dezvoltare profesională continuă și acces la resursele necesare pentru a-ți perfecționa abilitățile

Dacă ești pregătit să aduci un suflu nou în lumea social media a Moldflowers și să aduci bucurie clienților noștri prin conținutul creativ, te invităm să aplici pentru postul de Social Media Manager. Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la hr@moldflowers.md care să evidențieze realizările tale și modul în care poți contribui la succesul nostru în domeniul livrării de flori. Suntem nerăbdători să cunoaștem următorul membru al echipei noastre creative și angajate!

P.S. Atentie! NU propuneti servicii de SMM la distanta si part-time este un post de munca full-time.

Alte anunțuri publicate de această companie