Şef Departament în Construcţii

IMC Group, Holding care activează cu succes pe piața Republicii Moldova în domeniile B2B, Comerț și Distribuție Internațională, Construcții și altele, anunță concurs pentru poziția vacantă:

Responsabilitățile postului:

  • organizarea ciclului complet al lucrărilor de construcții și montaj;
  • lucrul cu documentele normative în construcţii, organizațiile de antrepriză;
  • întocmirea și coordonarea graficelor de lucru;
  • gestionarea si coordonarea activitatii  brigăzilor de construcții;
  • relaționare cu organele de control (responsabile pentru supraveghere tehnică, de autor);
  • întocmirea și completarea documentelor executorii (acte de constatare a lucrărilor ascunse, registre de lucrări,    grafice de executare a lucrărilor);
  • controlul calității și termenelor de executare a lucrărilor;
  • angajarea subantreprenorilor.

Cerințe:

  • studii superioare în domeniul construcțiilor industriale și civile;
  • deținerea certificatului de atestare;
  • experiență de сel puțin 3 ani în construcții;
  • cunoașterea metodelor și procedeelor de asigurare a calității în construcții;
  • cunoasterea proceselor tehnologice de executare a lucrărilor de construcții;
  • cunoștințe de operare PC:  Word, Excel (cunoștințe de AutoCad, WINSMETA sunt binevenite),
  • posesia automobilului propriu;
  • permis de conducere categoria B.

Oferim:

  • Salariu se discută individual la interviu;
  • post de muncă în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
  • posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte importante de construcție și renovare din cadrul companiei.
  • multiple posibilități de a pune în practică cunoștințele și competențele profesionale, oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră;
  • asigurăm volum de lucru 12 luni pe an.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: receptie@imc.md.

Vă rugăm să indicați poziția pentru care aplicați!

E-mail: receptie@imc.md
Tel: 078803010

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide