Reprezentant Vânzări Bilete de la 1000$ (Eng.)
TBC

Ești o persoană sociabilă cu abilități de comunicare excelente? Ai experiență în lucrul în serviciul clienți sau vânzări? Dacă ai răspuns DA! la ambele întrebări, atunci avem jobul perfect pentru tine!
Căutăm un Reprezentant Vânzări Bilete pentru a se alătura echipei noastre.

Ca Mănăger de Vânzări vei fi responsabil de gestionarea întrebărilor clienților, procesarea comenzilor de bilete și oferirea unui serviciu clienți excelent. Candidatul ideal va avea experiență în lucrul în serviciul clienți sau vânzări și va putea să lucreze independent cu puțină supraveghere. Reprezentanții de vânzări bilete vor trebui să se concentreze pe oferirea unui serviciu excelent clienților lor.

Responsabilități Mănăgerului de Vânzări:

  • Interacționarea cu clienții, răspunsul la apeluri și emailuri, oferirea diverselor opțiuni de călătorie.
  • Furnizarea de informații despre bilete, prețuri, orarele zborurilor;
  • Facerea rezervărilor pentru clienți pe baza diferitelor lor cerințe și alocații bugetare.
  • Vânzarea și promovarea serviciilor de rezervare.
  • Oferirea de servicii de înaltă calitate prin telefon și menținerea relațiilor pe termen lung cu clienții.

Cerințe:

  • Abilități de limba Engleză (B2+);
  • Abilități organizaționale și de comunicare puternice (verbale și scrise);
  • Experiență într-un mediu orientat către client, servicii de călătorie (va fi un avantaj);
  • Experiență în vânzări (va fi un avantaj);
  • Capabil să lucreze independent, să gestioneze sarcini multiple și priorități schimbătoare;
  • Capabil să înțeleagă rapid concepte noi;
  • Abilități de negociere și de gestionare a timpului;
  • Capacitatea de a lucra pe Tura de Noapte;
  • Maniere telefonice curtoase, profesionale.

Ce oferă TBC:

  • Salariu competitiv;
  • Angajare oficială și pachet social complet;
  • Cultură corporativă excelentă, management de stil american;
  • Dezvoltare garantată într-o echipă profesională;
  • Birou modern și confortabil cu cafea/ceai și gustări;
  • Ture flexibile de 8 ore;
  • Formare;
  • Evenimente de team-building;

Dacă ești în căutarea unei oportunități de a folosi abilitățile tale de comunicare și experiența în vânzări într-un mediu distractiv și dinamic, atunci vrem să auzim de la tine! Trimite CV-ul tău la hr@tbc.md.

E-mail: hr@tbc.md
Website: tbc.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide