Operatori call centru de Limbă Engleză - 14000 lei

Angajăm:

Cerințe:

  • Experiență în domeniul vânzărilor (vă prezenta avantaj);
  • Cunoașterea Limbii Engleze;
  • Perseverență, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactiva, orientare către rezultate;
  • Vorbire coerentă și corectă;
  • Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
  • Abilități de negociere și promovare a produsului.

Responsabilități:

  • Interes pentru lucrul cu clienții;
  • Îndeplinirea și depășirea planurilor de vînzări;
  • Orientare spre rezultat, dorința de a influența asupra nivelului remunerării;
  • Rezistență la stres;
  • Orientare către client (abilitatea de a înțelege ți a satisface nevoile clienților );
  • Asimilarea cu ușurință a informațiilor noi și aplicarea lor în practică.

Calități personale:

  • Spirit de inițiativă;
  • Responsabilitate;
  • Atenție;
  • Comunicativitate;
  • Tendință spre dezvoltare.

Oferim:

  • Instruire gratuită în cadrul companiei și în afara ei;
  • Oportunitatea de angajare pe termen lung;
  • Investiție în dezvoltarea profesională de specialitate;
  • Pachet competitiv de remunerare și beneficii - 14000 lei și mai sus;
  • Posibilitatea de avansare în funcție.

Expediați CV-ul cu specificarea ”Operator Call Centru” la adresa electronică: tellyou.recruting@gmail.com.
Telefon: 373 69801423

E-mail: tellyou.recruting@gmail.com
Telefon: +373 69801423

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide