Logist Comenzi - Ferestre PVC

Compania VALENT.MD - specializată în exportul ferestrelor, ușilor PVC și Aluminiu în 12 țări trece printr-o etapă de dezvoltare activă, de aceea suntem în căutarea de Operator tehnic în domeniul ferestrelor.

Cine este clientul nostru:
Sunt gospodarii stabiliți cu traiul în diasporă care renovează sau construiesc case. Companii de construcții, șefi de șantier.

Ce vei primi:

  • Salariu fix și % din KPI.
  • Lucru în echipă cu oameni prietenoși (Oamenii toxici nu stau mult timp).
  • Corporative și cadouri pentru a te bucura de rezultate.
  • Ceai, cafea fructe, snackuri în cazul în care lucrăm din birou.
  • Îți creștem salariu fără să ceri tu. Dacă te implici mereu ești observat și apreciat.
  • Posibilitatea de a colabora cu clienți din diferite țări.
  • Laptop, telefon cu abonament achitat.
  • Posibilitatea de a crește ca specialist și fi bine plătit.
  • Posibilitatea de a deveni șef departament.
  • Locul de muncă confortabil, modern, situat în Chișinău, str. Constantin Vârnav 8.

Responsabilități:

  • Transmite în producere proiectele de ferestre și accesorii către furnizorii
  • Rezolvă situații tehnice apărute după livrarea produsului către client
  • Răspunde managerilor din birou la întrebările tehnice
  • Verifică proiectele semnate de către departamente de vânzări pentru a preveni greșeli tehnice în proiectare
  • Răspunde clienților la întrebările tehnice legate de exploatarea ferestrelor
  • Duce tratative cu echipele de montaj pentru planificarea șantierelor și obținerea unui cost din partea echipelor convenabil pentru companie

Competențe:

  • 2 ani de experiență în domeniul (ca manager sau ca specialist tehnic în producere)
  • Cunoaște programul WINARHI 14 (este un avantaj)
  • Vorbește și scrie l. română bine. Cunoașterea limbii străine, precum engleza sau alta limba reprezintă un avantaj
  • Viziune tehnică asupra ferestrelor
  • Lucrează rapid cu email, MS.Office
  • Cunoașterea Bitrixului este un avantaj
  • Utilizează whatsapp, viber se descurcă ușor

Grafic de munca:

  • Luni-Vineri de la 09.00 pînă la 18.00
  • Pauza de masa 13:00-14:00

Salariu se negociază cu angajatorul în dependență de capacitățile tale.

+373 78 855 558

Alte anunțuri publicate de această companie

Marketing Manager

28 Aprilie 2024
Trimite CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide