Operator Suport Clienți

Angajăm:

Responsabilități:

  • Asistență telefonică și prin e-mail pentru clienții companiei care beneficiază de serviciile companiei prin terminalele de plată și prin intermediul site-ului www.bpay.md
  • Identificarea problemei și căutarea unei soluții în baza de cunoștințe a companiei

Program de lucru:

  • schimburi de 2 zile, de la 09:00 la 21:00, urmate de 2 zile libere
  • există posibilitatea unui loc de muncă suplimentar în aeroport

Cerințe:

  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Capacitate de învățare;
  • Responsabilitate și organizare;
  • Cunoștințe de bază în utilizarea calculatorului;
  • Abilități de comunicare;
  • Experiență în vânzări și alte Call/Contact Center-uri constituie un avantaj.

Condiții:

  • Salariu între 10.000 și 14.000 de lei (inclusiv bonusuri);
  • Pachet complet de beneficii sociale;
  • Posibilitatea dezvoltării abilităților profesionale în domeniul IT într-un mediu de profesioniști.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa aurelia.mihailov@bpay.md cu mențiunea "CV".

Alte anunțuri publicate de această companie