Manager-operator la telefon în oficiu / Менеджер-оператор в офисе на телефоне

Cerințe:

  • Atitudine pozitivă;
  • Cunoașterea și aplicarea practică a limbilor română și rusă;
  • Utilizare sigură a PC-ului și a programelor necesare (MS Office, 1C , Word, Excel);
  • Responsabilitate;
  • Rezistență la stres;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Experiența va prezenta un avantaj (cei fără experiență vor fi instruiți în cadrul companiei).

Responsabilități:

  • Primirea apelurilor telefonice de la clienți;
  • Consultații, identificarea necesităților clienților;
  • Lucru cu mesager (Viber/Telegram);
  • Colectarea și prelucrarea informației primite de la client.

Oferim:

  • Angajare oficială;
  • Lucru într-un oficiu nou și modern;
  • Lucru într-o echipă tînără și activă;
  • Telefon corporativ;
  • Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră;
  • Grafic de lucru 08.30 - 17.30.

Adresa: str. Uzinelor, 169, sec. Ciocana, m. Chişinău.

TRIMITE ACUM CV-ul tau la e-mail: hr@metancor.md sau SUNĂ ACUM 062-029-997.
web: www.metancor.md

Требования:

  • Стремление к карьерному росту;
  • Позитивный настрой;
  • Свободное владение русским и румынским языками;
  • MS Office, 1C (Word, Excel);
  • Ответственность;
  • Стрессоустойчивость;
  • Хорошие коммуникативные навыки.

Обязанности:

  • Прием входящих телефонных звонков от клиента;
  • Консультации, выявление потребностей клиента;
  • Работа с мессенджерами (Viber/Telegram);
  • Сбор и обработка полученной информации от клиентов.

Мы предлагаем:

  • Официальное трудоустройство;
  • Работу в новом современном офисе;
  • Работу в молодом активном коллективе;
  • Корпоративную мобильную связь;
  • Перспективу профессионального и карьерного роста;
  • График работы: 08.30 - 17.30.

Наш адрес: ул. Узинелор 169, с. Чокана, мун. Кишинэу.

ОТПРАВЬТЕ СВОЁ РЕЗЮМЕ (CV) на e-mail: hr@metancor.md или ЗВОНИТЕ ПРЯМО СЕЙЧАС: 062-029-997.

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide