Operator call-centru | Оператор колл-центра

Compania oferă:

  • Salariu (fix + KPI) 13 000 lei;
  • Tichete de masă;
  • Program de lucru: luni-vineri plus 2/4 sâmbete pe lună;
  • Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
  • Transport până la / de la locul de muncă.

Responsabilități:

  • Gestionarea apelurilor de intrare din partea clienților;
  • Informarea și consultarea clienților cu privire la produs, comenzi, condiții de livrare și achitare;
  • Recepția, înregistrarea, plasarea și transmiterea comenzilor;
  • Monitorizarea achitării datoriilor;
  • Lucrul cu baza de date și suport pentru agenții / managerii vânzări.

Cerințe față de candidat:

  • Experiența într-un post similar constituie un avantaj;
  • Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe bune de operare a PC;
  • Competențe bune de comunicare, atenție și responsabilitate;
  • Punctualitate, orientare către client și către rezultat.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md.
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888

Мы предлагаем:

  • Заработная плата (ставка + KPI) 13 000 лей;
  • Талоны на питание;
  • Стабильность в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;
  • Обучение, возможности для профессионального роста и развития;
  • Корпоративный транспорт от / до места работы.

Обязанности:

  • Обработку входящих звонков; информирование, консультирование клиентов по товарам, условиям оформления заказа и доставки;
  • Исходящие вызовы; обзвон клиентов по заранее предоставленной базе с целью информирования о новых поступлениях, привлечения внимания клиента к нашему продукту;
  • Работа с базами данных, внесение соответствующей информации в базу данных;
  • Оформление заказов, заявок, внесение данных по абоненту при оформлении заказа и передача информации в отдел логистики;
  • Взаимодействие с другими отделами компании, поддержка отдела продаж.

Требования:

  • Опыт работы в аналогичной должности (желательно), навыки работы на ПК;
  • Знание русского и румынского языков;
  • Грамотная речь и хорошая дикция, коммуникабельность;
  • Пунктуальность, быстрая обучаемость, нацеленность на результат.

Ждём ваши CV по адресу: recrutare@profmet.md.
По возникшим вопросам звоните на номер 078000075 или 079947888

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

E-mail: recrutare@profmet.md
078000075, 079947888

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide