Operator în Сall Сentru

PandaShop.md a venit pe piața din Moldova în anul 2007
devenind primul magazin online din țară care oferă clienților săi posibilitatea de a face cumpărături în condiții de maxim confort și siguranță.
Ținem la reputația noastră și de aceea propunem spre vînzare doar producția unor branduri cu renume apreciate de consumatorii din întreaga lume.
În cei 16 ani de activitate magazinul online PandaShop.md și-a făcut mii de clienți fideli care au încredere în noi pentru că avem consultanți amabili și competenți, facem toate livrările la timp și oferim produse de cea mai înaltă calitate.

Ne mărim echipa și avem nevoie de Operator în Сall Сentru.

Oferim:

  • Un job interesant și dinamic într-un magazin online bine-cunoscut
  • Un birou confortabil și posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tînără și unită
  • Ungajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral
  • Salariu motivant și plătit fără întîrzieri

Cerințe:

  • Fluență în limbile de stat și rusă
  • Exprimare corectă orală și scrisă
  • Cunoștințe avansate de operare PC
  • Capacitatea de a lua rapid decizii
  • Orientare către formare și dezvoltare profesională permanentă

Responsabilități:

  • Lucrul cu clienții fierbinți ai magazinului;
  • Prelucrarea comenzilor în sistemul CRM (te vom învăța cum se face);
  • Înregistrarea comenzilor și realizarea vînzărilor
  • Oferirea consultațiilor clienților

Suntem o echipă tînără și unită din care poți face parte și tu!
Expediază CV-ul cu indicarea postului la care candidați pe adresa electronică: hr@pandashop.md.
Pentru a ne cunoaște mai bine accesează: https://www.pandashop.md/

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide