Supervizor

Companie în domeniul frumuseții anunță concurs pentru funcția vacantă:

Supervizor

Responsabilități

  • Coordonarea activităţii echipei managerilor de vânzări;
  • Realizarea indicatorilor prognozaţi;
  • Analiza pieței pentru identificarea noilor clienți;
  • Vizita clienților existenți și potențiali;
  • Creșterea vânzărilor și numărului de clienți, maximizarea profitului financiar;
  • Motivarea managerilor de vânzări în scopul atingerii targetelor.

Oferim:

  • Automobil de serviciu, tabletă PC, telefonie mobilă;
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
  • Pachet social și un sistem de salarizare motivant (de la 15 000).
Cerințe față de candidat:
  • Abilități de operare PC (Microsoft Office / 1C);
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă;
  • Permis de conducere categoria B (nu mai puțin de 1 an);
  • Experiență de cel puțin 2 ani în vânzări;
  • Capacități de vânzare, organizare, negociere și convingere;
  • Capacitatea de a lucra în echipă.
Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la e-mail: hr@solvex.md.

hr@solvex.md

Alte anunțuri publicate de această companie