Conducător auto (Șofer) B,C (cat. E este binevenită)

M.C.F. - ENGROS S.R.L, liderul autohton în domeniul comercializării unui spectru larg de materiale de construcții și finisare anunță concurs pentru poziția vacantă în calitate de:

Consideri că esti un șofer bun? Îți place să conduci și să ai grijă de automobil? Atunci acest anunț este pentru tine.

Scopul de bază a postului: Transportarea mărfii de la depozitul companiei către clienți în baza documentelor de însoțire.

Descrierea postului:

  • Transportarea mărfurilor la adresele clienților;
  • Cordonarea adreselor de transportare a mărfurilor cu dispecerul auto;
  • Verificarea,semnarea și prezentarea documentelor de însoțire a mărfurilor;
  • Menținerea automobilului în stare tehnică corespunzătoare;
  • Coordonarea reparațiilor planificate și neplanificate a autoturismului cu mecanicul-șef;
  • Menținerea curățeniei în automobilul;
  • Alte obligațiuni conform fișei de post.

Cerințe față de candidat:

  • Studii medii speciale, profesionale;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă;
  • Deținător al permisului de conducere categoria: B,C (cat.E este binevenită);
  • Experiență în conducerea autovehicolului de cel puțin 2-3 ani;
  • Responsabilitate, amabilitate, atenție la detalii.

Oferta/Condiții de muncă:

  • Locul de muncă: Mun. Chișinău, str. Ismail, 112/1, Sectorul Centru;
  • Salariul competitiv, bazat pe rezultate reale;
  • Colectiv prietenos;
  • Pachet social deplin.

Toate informațiile ce fac obiectul intențiilor candidaților de a se angaja în cadrul companiei expediate la adresa electronică sub forma: Cv-urilor, scrisorilor de intenție, vor fi analizate, prelucarate și păstrate din partea M.C.F.- ENGROS S.R.L.,în strictă conformitate cu prevederile Legii RM Nr.133 din 08.07.2011 privind protecția datelor cu caracter personal și alte acte relevante domeniului menționat.

Candidații interesați de prezenta ofertă sunt chemați să aplice CV-ul, la adresa electronică: anticamera@mcf.md indicând în mod obligatoriu postul la care candidează.

Vă așteptăm în echipa M.C.F.-ENGROS!

E-mail: anticamera@mcf.md
Site: www.mcf.md
Telefon: 078 307 001

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide