Sef departament Marketing

Angajăm:

Compania Volta angajeaza Sef departament Marketing motivat și orientat spre rezultate care să se alăture echipei noastre. În calitate de Sef departament Marketing, veți juca un rol crucial în dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru a promova produsele noastre.

Cerinţe:

  • Experiență în domeniul de marketing;
  • Experiență în retail constituie un avantaj;
  • Abilități de negociere și organizare;
  • Persoană creativă, responsabilă, energică, comunicabilă;
  • Gândire analitică, operativitate, orientare către rezultat;
  • Abilități de planificare, control și motivare;
  • Experiență în proiecte de dezvoltare WEB și planificare strategică de Marketing.

Responsabilităţi:

  • Organizează și conduce Departamentul de Marketing, conform obiectivelor, indicatorilor de performanță și planului de acțiuni;
  • Planifică, stabilește, monitorizează și raportează bugetul de marketing investit;
  • Elaboreaza, implementeaza și dezvolta strategiile și politicile de marketing;
  • Organizează și coordonează elaborarea campaniilor publicitare pentru promovarea serviciilor și a imaginii companiei;
  • Dezvolta conceptiile și planifica direcțiile de marketing (conținut web/copywriting/multimedia/print/social media/marketing direct, etc);
  • Coordoneaza și monitorizeaza permanent pieța și concurenții în vederea actualizării și/sau modificării strategiei și politicii de marketing;
  • Creaza, afirma și menține vizibilitatea serviciilor de brand ale companiei prin diverse campanii și evenimente de marketing;
  • Analizeaza eficiența activităților de marketing;
  • Asigura realizarea strategiei si a planului de marketing.

Oferim:

  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tânără și creativă;
  • Instruire și oportunități de a fi promovat;
  • Pachet social și un sistem de salarizare motivant;
  • Bonus de masă;

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la: e-mail: hr@volta.md

Va rugam sa indicati pentru care post optati.

Vă dorim o carieră de Succes!

E-mail: hr@volta.md
079996399

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide