Manager Vînzari (Reprezentant vânzări)

Compania „PROPAC” este unul din cei mai mari lideri de distribuție a materialelor și utilajului de ambalare pe piața din Moldova, cu o experiență de peste 20 ani!

PROPAC SRL  prima întreprindere de pe piața autohtonă specializată în comercializarea materialelor și utilajelor de ambalare este în cautarea unui nou angajat - tînar , energic și ambițios!

Responsabilități:

  •  asistență vînzari clienților actuali;
  •  dezvoltarea portofoliului de clienți;
  •  urmărirea datoriei debitoare a clienților;
  •  întocmirea și prezentarea dărilor de seamă.

Cerințe față de candidat:

  • experiența de cel puțin 1 an în vînzări este binevenită;
  • cunoașterea limbilor rusă și română;
  • cunoștințe minime de operare PC și  Microsoft Office;
  • deținerea de automobil personal - obligatoriu;
  • capacitatea de a îndeplini simultan mai multe sarcini, responsabilitate, punctualitate.

Oferim:

  • posibilitatea de a munci într-un birou modern și confortabil;
  • angajare oficială în cîmpul muncii și tot pachetul social;
  • salariu motivant;
  • oportunități de carieră.

Program de lucru: 8:00-17:00 ( luni - vineri).
Expediază CV-ul la adresa electronică: head.sales.propac@gmail.com.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide