Manager vânzări sistemelor climatice (15000-30000 lei)

Angajăm:

Responsabilități:

  • prezentarea, promovarea și vînzarea sistemelor inginerești și serviciilor companiei;
  • stabilirea relațiilor de parteneriat cu clienții;
  • îndeplinirea planurilor de vînzări;
  • creșterea numărului de clienți;
  • întocmirea ofertelor și monitorizarea lor.

Cerințe:

  • capacitatea de relaționare cu clienții;
  • experiența în domeniul vînzărilor și al alegerii echipamentelor de încălzire și ventilare constituie un avantaj;
  • punctualitate și conștiinciozitate;
  • cunoașterea limbilor rusă și română (cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj);
  • deținerea permisului de conducere categoria „B”;
  • cunoștințe de operare PC.

Beneficii:

  • salariu competitiv (15000-30000 lei);
  • telefon mobil de serviciu;
  • pachet social;
  • oportunități de carieră.

Oferim:

  • post de muncă într-un colectiv de profesioniști în cadrul unei companii stabile ce ocupă un loc de frunte în domeniu;
  • posibilitatea de a vinde produse originale ale principalilor producători din lume;
  • oportunități de dezvoltare personală și profesională și avansare în carieră;
  • un mediu prietenos bazat pe comunicare și respect reciproc.

Vă rugăm să expediați CV-ul în limba rusă însoțit de o fotografie cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică: info@termoformat.md.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide