Manager Vânzări

HR-Consulting srl (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, salonul-magazin GDR, specializat în vânzarea de obiecte sanitare, gresie, faianță din Germania, este în căutarea candidatului pentru postul vacant de:

Responsabilități funcționale:

  • căutarea și atragerea potențialilor clienților;
  • desfășurarea negocierilor comerciale cu clienții și prezentărilor de produse;
  • elaborarea ofertelor comerciale, încheierea contractelor, negocierea condițiilor de colaborare;
  • monitorizarea plăților și livrărilor.

Cerințe:

  • experiența în vânzări va constitui avantaj;
  • abilități de lucru cu programul 1C (perfectarea documentelor primare);
  • abilități de comunicare;
  • abilități de structurare și analizare a informațiilor;
  • capacitatea de a lua decizii de sine stătător, de a-și asuma răspunderea pentru rezultate.

Condiții de muncă și remunerare:

  • Zile de muncă: Luni-Vineri de la 9.00–18.00; Sâmbătă de la 10.00-15.00;
  • Salariu fix de la 20 000 lei;
  • Locația magazinului - sectorul Buiucani;
  • Pachet social deplin;
  • Comunicare corporativă.

Candidații interesați pot trimite CV-uri la adresa de e-mail HR-Consulting (www.search4staff.com): sv90@search4staff.comVă rugăm să indicați codul postului vacant MVG în linia de subiect sau în CV

Pentru mai multe informații, vă rugăm să sunați la: +373 60102909

E-mail: sv90@search4staff.com
Telefon: +373 60102909

Alte anunțuri publicate de această companie