Manager vânzări (permis cat. B)

Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Suntem în căutarea unui manager vânzări pentru o companie specializată în servicii de curierat.

Ce îți oferim?
  • Salariu 10 000 lei net + bonusuri de performanță
  • Tichete de masă
  • Experiență profeisonală într-o companie din România
  • Acces la training-uri de dezvoltare profesională
  • Teambuilding-uri cu echipa, evenimente sportive
  • Posibilitate de creștere în carieră (ex. către team leader vânzări)
  • Automobil de serviciu
Ce responsabilități vei avea?
  • Prezentarea ofertelor comerciale și negocierea cu clienții
  • Crearea unei baze noi de clienți și gestionarea celei existente
  • Urmărirea targhet-urilor
Ce așteptăm de la tine?
  • Experiență într-un post similar cel puțin 1 an
  • Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă
  • Abilități de negociere și comunicare
  • Permis de conducere categoria B
Dacă te regăsești în criteriile acestui anunț, așteptăm CV-ul tău pe hc@dad.md.

E-mail: hc@dad.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide