Manager vânzări (filiala Ialoveni)

Compania Bursa Muncii își extinde filialele și angajează Consultant clienți în orașul Ialoveni.

Ce oferim:

  • salariu competitiv și sistem de bonusare atractiv
  • instruire trimestrială și avansare în carieră
  • o echipă în continuă dezvoltare, care te va ajuta să te acomodezi în muncă
  • grafic de lucru: luni - vineri, 09:00 – 17:00, sâmbăta 10:00 – 13:00 (3 ore)

Cerințele noastre:

  • studii superioare absolvite - avantaj
  • o bună cunoaștere a limbii române și ruse - la nivel de comunicare
  • cunoașterea calculatorului (Word, Excel, CRM sau alte programe – beneficiu)
  • atitudine pozitivă, responsabilitate, amabilitate

Ce responsabilități vei avea:

  • ghidarea clienților în oficiu
  • acordarea suportului consultativ și informațional
  • promovarea ofertelor de muncă peste hotare
  • deservirea calitativă a clienților

Dacă te regăsești în cele de mai sus, trimite CV-ul tău cu POZA la hr@asociatia.md sau nu ezita să ne apelezi la numerul 067432236.

E-mail: hr@asociatia.md
Web: www.asociatia.md
067432236

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide