Manager vânzări B2B | 15.000 - 40.000 MDL

Despre companie:
Activitatea principală a companiei TehnoProfil o constituie reșaparea anvelopelor pentru camioane, transport comercial și pasageri. De asemenea, importăm și vindem anvelope noi. Mai nou a fost lansată producerea pavajului de cauciuc. Deținem aproximativ 600 de companii private în portofoliul companiei.

Mai multe informații despre companie puteți afla pe site-ul web: https://tehnoprofilshop.md/

Responsabilități:

  • Cercetarea pieței și identificarea noilor clienți
  • Gestionarea relațiilor cu clienții cheie și dezvoltarea unei rețele de clienți noi
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări
  • Planificarea și coordonarea activităților
  • Identificarea oportunităților de creștere a veniturilor și stabilirea obiectivelor specifice
  • Negocierea și încheierea contractelor de vânzare cu clienții
  • Raportarea regulată a activităților și a progresului către conducerea companiei
  • Deplasări locale/regionale de serviciu

Cerințe:

  • Experiență demonstrată într-o poziție similară
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Ambiţie, încredere în sine, produs și companie
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă
  • Cunoștințe în MS Office
  • Experiență de lucru în sisteme CRM constituie un avantaj
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Permis de conducere categoria B

Beneficii:

  • Salariu fix + KPI (15.000-40.000) MDL
  • Cursuri de dezvoltare în carieră
  • Oportunitate de dezvoltare profesională pe termen lung
  • Se oferă mașină și telefon de serviciu
  • Bonusuri de performanță la final de an
  • Grafic de lucru full-time (luni-vineri, 08:30-17:30). O dată la 2 săptămâni se activează o sâmbătă 9:00-13:00

Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul partenerului nostru de recrutare hr@mantis.md și vă vom contacta în cel mai scurt timp!

E-mail: hr@mantis.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide