Manager rețea magazine

S.A.Franzeluța

Suntem în căutarea unui coleg pentru postul de manager rețea magazine Franzeluța:

Descrierea postului:

  • Coordonarea și dezvoltarea rețelei de magazine specializate Franzeluța;
  • Realizarea planului de vînzări și raportarea sistematică a rezultatelor activității sale;
  • Coordonarea procesului de deschidere puncte noi de vînzare;
  • Coordonarea, planificarea și organizarea activitaților desfașurate în rețeaua de magazine;
  • Executarea obiectivelor calitative și cantitative stabilite pentru postul dat;
  • Coordonarea echipei de administratori de magazine specializate;
  • Alte activități conform fișei postului.

Cerinţele faţă de candidat:

  • Experienţă de muncă similar - min. 3 ani;
  • Cunoaşterea limbilor: română, rusă;
  • Abilităţi de lucru la computer (MS Office pachet) ;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Competență de leadership și management de personal;
  • Abilități de comunicare eficientă și negociere.

Oferim:

  • Condiţii favorabile de muncă într-o companie cu renume şi tradiţii;
  • Pachet corporativ de telefonie mobilă.
  • Activitatea într-o companie cu renume şi tradiţii;
  • Salariu motivant și alte beneficii;
  • Mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul pe email: s.personal@franzeluta.md cu indicarea de postului Manager retea magazine.

Adresa oficiului S.A.Franzeluța: MD-2032, mun. Chişinău, str. Sarmizegetusa 30

Telefon: 069501182

E-mail: s.personal@franzeluta.md
Telefon: 069501182

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide