Manager Marketing

ROGOB SRL - una din cele mai mari întreprinderi de produse din carne și mezeluri din Moldova, anunță concurs pentru funcția:

Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru a suplini funcţia de Manager Marketing (comerț modern și tradițional).

În rolul de Manager Marketing vei elabora și coordona implementarea campaniilor de marketing în comerțul modern și tradițional.

responsabilitățile tale:

  • elaborarea strategiei, a acțiunilor/evenimentelor/campaniilor de marketing;
  • participarea la întocmirea planului de marketing anual, trimestrial şi lunar al Companiei;
  • dezvoltarea promoțiilor și coordonarea tuturor părților implicate pentru o implementare reușită în rețeaua proprie de magazine și cele partenere;
  • crearea și actualizarea instrumentelor folosite în activitatea recurentă: reviste, materiale POSM, etc;
  • crearea materialelor de marketing care vor atrage eficient consumatorii;
  • prezentarea companiei în relaţiile cu furnizorii de servicii de marketing;
  • colaborarea cu furnizorii de produse complementare pentru desfăşurarea acţiunilor comune de marketing.

ce așteptăm:

  • studii superioare
  • experiență într-o poziție similară, preferabil în companii FMCG
  • fluență în limbile română și rusă, engleză (avantaj)
  • cunostințe avansate a pachetului MS Office, în special Excel și PowerPoint
  • bune abilități de organizare a timpului și de prioritizare a activităților
  • familiarizat cu termene-limită și realizarea sarcinilor simultane

ce oferim:

  • carieră într-o companie în dezvoltare continuă
  • pachet salarial atractiv
  • training-uri de specialitate
  • mediu de lucru dinamic

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază CV-ul, cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

E-mail: hr@rogob.md

Alte anunțuri publicate de această companie