Manager Marketing

Suntem în căutare de un coleg nou

Cerințe:

  • Studii în domeniul marketing, business, design sau alte domenii relevante;
  • Experiență minim 2 ani de într-un post similar;
  • Excelente abilități de comunicare și prezentare;
  • Abilități analitice și creative, de planificare și promovare a campaniilor;
  • Cunoașterea trendurilor din domeniul social media;
  • Cunoașterea tehnicilor de marketing digital și social media;
  • Abilități organizatorice, spirit de echipă in coordonarea activităților membrilor grupului;
  • Bune abilități de interacțiune cu designeri și programatori;
  • Creativitate, inițiativă, dinamism, gândire strategica; autoorganizare, atitudine pozitivă - câteva calități importante.

Responsabilități:

  • Planificarea, organizarea si desfășurarea activităților de marketing;
  • Dezvoltarea strategiei de marketing a companiei pentru atingerea obiectivelor;
  • Analiza pieței și nevoilor clienților, identificarea trendurilor;
  • Monitorizarea și analiza eficienței campaniilor de marketing și PR, ajustarea strategiilor în funcție de rezultate;
  • Crearea și gestionarea conținutului pentru canalele de comunicare online și offline (rețele sociale, site web, materiale tipărite);
  • Coordonarea și realizarea activităților de promovare și menținere a unei imagini sănătoase a companiilor în spațiul online;
  • Atragerea traficului de pe canalele de internet și creșterea eficienței publicității digitale;
  • Organizarea si monitorizarea campaniilor de publicitate (direct si prin intermediul furnizorilor de servicii);
  • Colaborarea cu designeri și agenții de publicitate;
  • Dezvoltarea de strategii pentru a atrage și reține clienții.

Cerintele de baza:

  • Persoană atenta la detalii
  • Cunoașterea limbilor română, rusă
  • Responsabilitate, politețe, răbdare în ascultare și atenție
  • Abilitate de a lucra în echipă
  • Studii superioare
  • Orientare spre rezultat

Beneficii

  • Loc de munca amenajat cu cele necesare (birou, laptop, telefon)
  • Instruire initiala si instruire pe parcursul perioadei de lucru
  • Suport tehnic din partea unui supervizor
  • Masa de prinz gratuita asigurata din partea angajatorului
  • Sisteme de lucru moderne (bitrix, telefonie IP, posta corporativa etc.)

Salariu: 15.000 + indicatori de performanță.

E-mail: p.munteanu@piramidamarket.md
Telefon: 076767906

Alte anunțuri publicate de această companie