Manager in vanzari (produse auto)

Compania "Autoshina" activează cu succes pe piața Moldovei din anul 2013. Noi oferim clienților noștri o gamă largă de servicii de montare a anvelopelor, vânzări de anvelope și componente pentru mașină, la cele mai favorabile condiții. Dezvoltarea și îmbunătățirea continuă, fiabilitatea, abordarea individuală a fiecărui client sunt criteriile care caracterizează compania noastră.

Vino sa fii parte a echipei Autoshina!

Vei beneficia de:

  • Mediu organizational favorabil dezvoltarii profesionale
  • Posibilitati reale de avansare in cariera
  • Pachet salarial motivant, in acord cu performanta profesionala (salariu fix+bonus din vanzari)
  • Crestere salariala periodic, in dependenta de evolutia si competentele acumulat
  • Cea mai gustoasa cafea, care te motiveaza la rezultate
  • Livrarea prânzului la birou
  • Compensare 50% abonamentului salii de sport
  • Reducere 50% pentru serviciile de vulcanizare mobila propuse de Autoshina.md
  • Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale)
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă, cu literatură de afaceri
  • Achitarea salariului la timp/Angajare oficială/Pachet social

Responsabilități:

  • Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor/serviciilor
  • Incasarea si verificarea platilor in numerar/card
  • Convorbiri telefonice, chat
  • Negocierea cu clienții

Cerințe:

  • Orientare totală către cerinţele şi nevoile clienţilor
  • Comercializarea produselor/serviciilor din magazinul online si showroom
  • Cunoasterea limbilor romana si rusa OBLIGATORIU
  • Disponibil pentru orar de munca 9:00-19:30 luni-sambata
  • Experiența în vînzări - va constitui un avantaj

Pentru noi ești important Tu - nu experienta pe care o ai!

Dacă vă regăsiți în descrierea de mai sus expediați CV-ul cu indicarea postului “Manager vanzari” la e-mail: job@autoshina.md.

VEZI MAI MULTE DESPRE NOI =>

Tel / Viber: +373 62289136

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide