Manager în Vânzări (de la 15.000+KPI)

Angajăm:

Cu peste 10 ani de activitate, compania SRL "Complex-Total" rămâne a fi principalul importator de PANOURI SANDWICH din RM. Dispunem de propria linie de producere a panourilor sub marca STRAAL, iar misiunea echipei noastre de profesioniști este de a întelege necesitățile și a oferi soluții tehnice durabile de calitate superioară.

Dorim să creștem profesional împreuna cu viitorul Manager în vânzari!

Ce responsabilități veți avea:

  • realizarea panourilor sandwich clienților contractati.
  • dezvoltarea și creșterea portofoliului de clienți.
  • încheierea contractelor de vinzare.
  • menținerea relațiilor cu clienți.
  • planificarea și raportarea vânzărilor lunar.

Ești potrivit dacă:

  • ai studii superioare finisate.
  • ai experiență în domeniul vânzărilor de min. 2 ani.
  • cunoștințe bune de utilizare a calculatorului.
  • ești orientat către atingerea obiectivelor și rezolvarea problemelor.
  • permis de conducere cat. B.

Ce-ți oferim?

      * salariu în creștere (de la 15.000 lei+ KPI ).
      * telefonie mobila nelimitata.
      * autoturism pentru deplasari de serviciu.
      * loc de parcare.
      * reduceri la productie/ serviciile noastre.
      * bonusuri la aniversarea zilei de nastere.
      * premii pentru importantele evenimente familiale.

Oficiul central: mun. Chișinău, bd. Dacia 58/12 (dupa Metro 2 Botanica).

Daca dorești să faci parte din echipa noastră, te rugăm sa ne expediezi CV-ul cu poza la adresa hrstraal@gmail.com sau suntem dispuși să discutăm și pe viber la nr. 078529999.

NIMIC NU ESTE IMPOSIBIL PENTRU CEL CARE ÎNCEARCĂ!!!

E-mail: hrstraal@gmail.com
Telefon: 078529999

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide