Manager de vânzări - bilete de avion 1000$+

Angajăm:

Suntem în căutarea unui Manager de vânzări motivat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre specializată în vânzarea de bilete de avion. Dacă pasiunea ta este călătoria și ai un talent pentru vânzări, te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții și partenerii pentru a maximiza vânzările și satisfacția clienților.
  • Gestionarea întregului proces de vânzare.
  • Menținerea la curent cu tendințele și dezvoltările din industria aeriană pentru a oferi recomandări informate clienților.
  • Atigerea și depășirea obiectivelor de vânzări.

Ce oferim:

  • Salariu competitiv cu potențial de creștere: Munca ta asiduă și succesul vor fi recompensate cu oportunități de creștere a salariului.
  • Echipă tânără și vibrantă: Alătură-te unei echipe tinere și pline de viață, care valorizează creativitatea, munca în echipă și un mediu de lucru pozitiv.
  • Birou confortabil: Lucrează într-un birou modern și confortabil, conceput pentru a stimula productivitatea și bunăstarea.
  • Formare furnizată: Investim în angajații noștri. Primește formare completă pentru a avea toate uneltele necesare pentru a reuși.
  • Program de seară: Bucură-te de flexibilitatea unui program de seară, lăsându-ți diminețile libere.
  • Mediu de lucru în stil american: Cultura noastră de birou este inspirată de practicile de afaceri americane, concentrându-se pe inovație, deschidere și eficiență.

Cerințe:

  • Experiență dovedită în vânzări, preferabil în industria călătoriilor sau aeriană.
  • Excelente abilități de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
  • Abilități puternice de organizare și gestionare a timpului.
  • Fluență în Limba Engleză (B2+)

Dacă ești dornic să începi o carieră recompensatoare într-o companie în creștere care oferă beneficii excepționale și o atmosferă de suport, te încurajăm să aplici. Alătură-te nouă și să zburăm împreună spre noi înălțimi!

Alte anunțuri publicate de această companie