Administrator de magazin

Poziție vacantă de:

Rețeaua de magazine “Ferma cu Origini” ramane locul preferat al moldovenilor, unde pot savura gustul autentic al alimentelor. Clienții noștri primesc întotdeauna produse proaspete, locale si ecologice.
Ca sa îi deservim pe aceștia la nivel, avem nevoie de o persoana motivata si dornica sa faca parte din echipa noastra in functia de administrator.

Postul vacant pentru sectorul Telecentru, str. Sprinceanoaia 1A

Responsabilități de bază:
  • organizarea si coordonarea proceselor de activitate
  • monitorizarea angajaților,instruirea și gestionarea acestora
  • efectuarea procesului de incasare în magazin
  • soluționarea întrebărilor parvenite de la cumpărători
De ce sa lucrezi cu noi?
  • Angajarea oficială si pachet social
  • Program de lucru 2/2 zile  (08:00-22:00)
  • Salariu motivant (750 lei pe zi)
  • Perspectiva de dezvoltare si creștere in cariera
Cerințele noastre:
  • Abilități de comunicare atat cu cumparatorii cât si cu personalul
  • Gândire strategică si capacitatea de planificare si organizare
  • Persoana amabilă,energică,flexibilă la graficul de muncă
Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică: ferma.cu.origini.hr@gmail.com.  Informatii la telefon mob.: 079979904

E-mail: ferma.cu.origini.hr@gmail.com
Telefon: 079979904

Alte anunțuri publicate de această companie