Manager categorie in comerțul electronic

Suntem în căutare de:

Magazinul nostru online www.casacurata.md caută manager categorie pentru lucru cu furnizorii actuali și noi.

Căutăm un specialist energic și talentat, care este gata să lucreze în echipă și să se dezvolte alături de noi.

Responsabilități:

  • Formarea și dezvoltarea de noi categorii, introducerea de noi produse în sortiment;
  • Planificarea și gestionarea matricei de sortiment;
  • Analiza vânzărilor curente din sortiment;
  • Căutarea de noi furnizori, conducerea negocierilor;
  • Optimizarea lanțurilor logistice;
  • Gestionarea stocurilor: controlul stocurilor de produse, planificarea achizițiilor, optimizarea stocurilor pentru minimizarea costurilor;
  • Analiza concurenților: cunoașterea sortimentului din categoria respectivă, identificarea tendințelor și a noutăților pe piață, dezvoltarea unei strategii de competitivitate a sortimentului.

Cerințe:

  • Experiență de minim 2 ani într-o poziție similară este obligatorie;
  • Studii superioare;
  • Cunoștințe de limbă rusă și română;
  • Experiență în lucrul cu instrumentele de analiză;
  • Obligatoriu: Utilizator avansat MS Excel (tabele pivot, formule);
  • Cunoștințe ale metodelor de analiză și optimizare a proceselor de afaceri, management de proiect, planificare.

Condiții de lucru:

  • Salariul 25000 lei.
  • Angajare oficială.
  • Program de lucru: Luni-Vineri, full time.
  • Salariu competitiv cu posibilitate de bonusuri.
  • Instruire și dezvoltare în cadrul companiei.
  • Echipă prietenoasă și evenimente corporative.

Dacă te vezi ca un specialist care este pregătit să facă față acestor sarcini, vom fi bucuroși să te vedem în echipa noastră!

Trimiteți CV pe adresa e-mail: hr@vionimpex.md cu indicarea postului pentru care se pretinde sau sunați-ne la numărul: 078888660.

Sediul companiei: or. Chișinău, str. Industrială, 59/1

E-mail: hr@vionimpex.md
Telefon: 078888660

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide