Hamal la depozit (producere)

ZERNOFF VODKA angajează:

Responsabilitățile postului:

  • deplasarea mărfurilor în baza actelor de predare-primire;
  • însoțirea mărfurilor și transportarea acestora la unitățile comerciale.

Cerințe față de candidați:

  • experiența în domeniu nu este necesară;
  • cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse.

Condiții de muncă:

  • șansa de a activa în cadrul unei companii stabile aflate în proces de dezvoltare dinamică;
  • posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv unit și binevoitor și de a beneficia de susținerea mentorului pe tot parcursul perioadei de probă;
  • salariu motivant;
  • transport de serviciu, prânz gratuit;
  • locația postului: or. Chișinău, str. Muncesti 793/2,
  • program de lucru: 8:00-17:00 (luni-vineri);
  • angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social în conformitate cu prevederile legislației RM.
Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul cu specificarea postului pentru care aplică și a salariului dorit la adresa electronică: svetlana.rusnac@verum.md.
Telefon: 078899978 (Svetlana).

E-mail: svetlana.rusnac@verum.md
Telefon: 078899978

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide