Dispecer | Диспетчер

Angajăm:

Despre Companie:
Suntem o companie dinamică și în plină dezvoltare în domeniul serviciilor de transport. Misiunea noastră este de a asigura clienților soluții de transport fiabile și eficiente. Căutăm un dispecer responsabil și bine organizat, dispus să preia rolul de coordonator și să asigure desfășurarea fluentă a proceselor noastre de transport.

Responsabilități:
  • Planificarea și organizarea rutelor pentru vehiculele noastre de transport.
  • Coordonarea și asigurarea comunicării între șoferi, clienți și colegi.
  • Monitorizarea respectării programelor și termenelor de livrare.
  • Rezolvarea problemelor operaționale și a situațiilor neprevăzute în timpul transportului.
  • Gestionarea documentației și rapoartelor.
Cerințe:
  • Experiență anterioară în calitate de dispecer, coordonator sau într-o funcție similară.
  • Abilități excelente de organizare și comunicare.
  • Capacitatea de a lucra eficient în situații stresante.
  • Cunoașterea geografiei și condițiilor de drum.
  • Capacitatea de a lua decizii rapide și de a acționa în interesul clienților.
Ofertă:
  • Pachet salarial competitiv și bonusuri pentru îndeplinirea cu succes a sarcinilor.
  • Dezvoltare profesională și oportunități de avansare într-o companie dinamică.
  • Atmosferă de lucru colegială și de susținere reciprocă.
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu stimulant, unde contribuția dvs. contează pentru succesul afacerii.
Cum să Aplicați:
Dacă sunteți pregătit să coordonați eficient procesele noastre de transport și să asigurați un standard înalt de servicii, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. sau SUNAȚI 060911855 Alexandru.

Așteptăm cu nerăbdare să primim cererea dvs. și sperăm că veți deveni parte a echipei noastre.

О компании:
Мы динамичная и развивающаяся компания в сфере транспортных услуг. Наша миссия - обеспечить надежные и эффективные транспортные решения для клиентов. Мы ищем ответственного и хорошо организованного диспетчера, готового принять роль координатора и обеспечить плавное проведение наших транспортных процессов.

Обязанности:
  • Планирование и организация маршрутов для наших транспортных средств.
  • Координация и обеспечение коммуникации между водителями, клиентами и коллегами.
  • Мониторинг выполнения графиков и сроков поставки.
  • Решение оперативных проблем и непредвиденных ситуаций во время транспортировки.
  • Управление документацией и отчетами.
Требования:
  • Опыт работы в должности диспетчера, координатора или аналогичной должности.
  • Отличные навыки организации и коммуникации.
  • Способность эффективно работать в стрессовых ситуациях.
  • Знание географии и дорожных условий.
  • Способность быстро принимать решения и действовать в интересах клиентов.
Предложение:
  • Конкурентный уровень заработной платы и бонусы за успешное выполнение задач.
  • Профессиональное развитие и возможности продвижения в динамичной компании.
  • Коллегиальная рабочая атмосфера и взаимоподдержка.
  • Возможность работать в стимулирующей среде, где ваш вклад имеет значение для успеха бизнеса.
Как подать заявку: Если вы готовы эффективно координировать наши процессы транспортировки и обеспечивать высокий уровень сервиса, пожалуйста, отправьте ваше резюме или позвоните по номеру 060911855 Александр.

Мы с нетерпением ждем вашего запроса и надеемся, что вы станете частью нашей команды.

Alte anunțuri publicate de această companie