Digital Marketing Specialist

Ți-ar plăcea să-ți construiești o carieră frumoasă în marketing digital? Compania Darwin îți oferă șansa de a te alătura unei echipe de profesioniști!

Beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Activitate într-o echipă tânără și dinamică;
  • Posibilitate de creștere profesională;
  • Proiecte mai mult decît interesante.

Responsabilități:

  • Planificarea, executarea și îmbunătățirea strategiei de digital marketing;
  • Planificarea campaniilor de promovare web (mediaplan, buget, rezultate);
  • Implementarea și optimizarea campaniilor web (Google Ads, Facebook, vk.com, etc);
  • Generarea analizelor, rapoartelor și prezentărilor specifice;
  • Monitorizarea activității concurenților în mediul online;
  • Raportarea lunară, trimestrială și anuală.

Cerințe:

  • Experiență practică în digital marketing de minim 6 luni;
  • Cunoștințe practice de e-mail marketing;
  • Studiile in domeniul economic și certificările în domeniul Web Marketing reprezintă un avantaj;
  • Gândire critică;
  • Disciplină și responsabilitate;
  • Comunicare eficientă verbală și în scris; Argumentare și prezentare;
  • Tendință spre dezvoltare profesională continuă.

Dacă ești interesat, trimite CV-ul la adresa: hr@darwin.md indicând în subiect postul vacant.
De ce Darwin? Vezi aici: https://darwin.md/talente

hr@darwin.md

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide