Customer Support

Ai spirit de învingător? Aplică acum.

Responsabilități:

  • Procesarea solicitărilor: Primirea cererilor de la clienți, analizarea acestora și furnizarea de răspunsuri de calitate sau soluții la probleme.
  • Comunicare: Interacțiunea cu clienții prin telefon, e-mail și alte mijloace de comunicare pentru identificarea și rezolvarea problemelor.
  • Gestionarea solicitărilor: Urmărirea sesizărilor clienților, asigurarea unei reacții și rezolvarea problemelor într-un mod prompt.
  • Documentare: Menținerea documentației pentru fiecare solicitare, înregistrarea problemelor și soluțiilor furnizate.
  • Instruirea clienților: Ajutor pentru clienți în utilizarea produselor și serviciilor, furnizarea de instrucțiuni și sfaturi.

Cerințe:

  • Abilități de comunicare: Capacitatea de a comunica clar și concis cu clienții, fiind atent la nevoile lor.
  • Competențe tehnice: Înțelegerea produselor și serviciilor companiei, abilitatea de a înțelege detalii tehnice.
  • Experiență de lucru: Preferabilă experiența anterioară în domeniul asistenței pentru clienți sau într-un domeniu similar.
  • Abilități de organizare: Capacitatea de a gestiona eficient timpul, a urmări sesizările și a respecta procedurile stabilite.
  • Rezistență la stres: Disponibilitatea de a lucra eficient în condiții de solicitare sporită și în situații care necesită o reacție rapidă.

Compania oferă:

  • Program de lucru de 8 ore, 5 zile pe săptămână;
  • Telefon corporativ;
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Birou în centrul orașului;
  • Oportunități de avansare profesională;
  • Formare;
  • Salariu motivant, bonusuri în funcție de complexitatea sarcinilor.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa de e-mail: hr@melitax.md, 078888632.
Website: www.melitax.md

E-mail: hr@melitax.md
Site: www.melitax.md
078888632

Alte anunțuri publicate de această companie