Cusătoreasă | cusător

PUPI SWEET MARKET angajează:

Suntem în căutare de cusutor(ese) cu experiență pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți experiență în cusut și sunteți în căutarea unei oportunități de lucru stabilă și plină de satisfacții, vă invităm să aplicați pentru poziția noastră.

Responsabilități:

  • Cusătura produselor de la cap la coadă, respectând standardele de calitate ale companiei noastre.

Beneficii:

  • Program de lucru de luni până vineri, între orele 8:00 și 17:00.
  • Pachet social avantajos și condiții de lucru confortabile.
  • Locație convenabilă în apropiere de transportul public.
  • Colectiv prietenos și sprijinitor.
  • Salariu competitiv și achitat la timp.

Dacă sunteți interesat/ă să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la succesul nostru comun, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon 069699267.

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Telefon: 069699267

Alte anunțuri publicate de această companie