Copywriter in limba Romana

Rețeaua de supermarketuri ”BOMBA” angajează:

Funcții și responsabilități:

  • Crearea conținutului textual: Redactarea articolelor unice, a blogurilor, a buletinelor de știri, a descrierilor de produse sau servicii, a textelor publicitare, a comunicatelor de presă și a altor tipuri de conținut, după cum se atribuie.
  • Editare și corectare: Verificarea și editarea testelor pentru a depista greșelile gramaticale și stilistice și respectarea cerințelor structurale și stilistice.
  • Crearea conceptelor creative: Dezvoltarea ideilor și conceptelor creative pentru campanii publicitare, materiale de marketing și alte proiecte.

Cerințe față de candidat:

  • studii medii/ speciale/superioare;
  • experienţă într-o poziție similară - avantaj.

Abilităţi şi atitudini:

  • fluență în limba de stat;
  • responsabilitate, punctualitate, confidenţialitate;
  • nivel bun de utilizare a calculatorului.

Condiții:

  • salariu de la 10000 lei
  • instruire din partea companiei
  • oportunitatea de dezvoltare personală și profesională într-o echipă de profesioniști
  • reduceri corporative la produsele din manazin

Dacă doriţi să faceţi parte din echipa noastră, vă invităm să aplicaţi CV-ul Dvs la adresa de e-mail: hr@bomba.md.

E-mail: hr@bomba.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide