Менеджер в отдел качества | Manager în departementul calității

“Numina” SRL - compania cu o istorie de 26 de ani pe piața moldovenească. Suntem lider în vânzarea de tapete, lustre, dispozitive de iluminat, feronerie și materiale pentru producerea mobilei. Noi oferim o gamă largă de servicii pentru producerea mobilei. Din 2017, dezvoltăm activ direcția auto - Numina Refinish. Suntem siguri de calitatea produselor pe care le comercializăm, suntem capabili să construim parteneriate de lungă durată cu clienții.

Angajații noștri – valoarea de bază a companiei, principalul factor de succes care ne asigură competitivitatea. Formăm o echipă de profesioniști, ne îngrijim continuu de dezvoltarea personalului nostru, oferim oportunități egale de dezvoltare și creștere profesională.

“Numina” SRL — это компания с 26 летней историей на рынке Молдовы. Мы являемся лидером по продаже обоев и освещения, фурнитуры и плитных материалов, а также предоставляем широкий спектр услуг для производства мебели. С 2017 года мы активно развиваем автонаправление - Numina Refinish. Мы уверены в качестве продуктов, которые продaём, и умеем выстраивать долгосрочные партнёрские отношения с клиентами.

Наши сотрудники — основная ценность компании и главный фактор успеха, обеспечивающий нашу конкурентоспособность. Мы формируем команду профессионалов, непрерывно заботимся о повышении квалификации сотрудников, а также предоставляем равные возможности для профессионального и карьерного роста.

Ești perfect pentru noi dacă:

  • Ai studii tehnice
  • Responsabilitatea, rezistența la stres, atenția sunt punctele tale forte

Responsabilitățile poziției includ:

  • Controlul calității produselor fabricate
  • Controlul calității materialului primit
  • Lucrul cu documentele însoțitoare

Ce este important pentru noi?

  • Experiență la producere mobilei nu mai puțin de 3 ani (asamblator / instalator / tehnolog)
  • Abilitatea de a citi documentația tehnică
  • Abilitatea de a lucra cu instrumente specializate

Noi oferim:

  • Pachet social complet
  • Salariu decent
  • Loc de muncă stabil
  • Angajare oficială 100% conform Codului muncii al Republicii Moldova
  • 28 de zile calendaristice de vacanță pe an

De ce va fi interesant să lucrezi cu noi:

  • Companie mare - peste 450 de angajați
  • Fiabilitate și stabilitate - 26 de ani pe piața Moldovei
  • 6 domenii de activitate
  • Salariu stabil și competitiv
  • Cel mai nou echipament
  • Instruire și dezvoltare profesională din contul companiei
  • Posibilitatea de dezvoltare a carierei

Vă așteptăm!
Trimiteți CV-ul dvs. la adresa: hr@numina.md indicînd poziția dorită sau apelați pe numarul: +37369667993.

Noi ne aflăm pe adresa: or. Chișinău, str. Maria Drăgan, 11

Нам нужны именно Вы, если:

  • Есть техническое образование
  • Ответственность, стрессоустойчивость, внимательность – Ваши сильные стороны

 Вам предстоит:

  • Контролировать качество произведенной продукции
  • Контролировать качество входящего материала
  • Работа с сопроводительной документацией

Что для нас важно?

  • Опыт работы на мебельном производстве не менее 3-х лет(сборщик/установщик/технолог)
  • Навык чтения технической документации
  • Умение работать с контрольно-измерительными приборами

Мы предлагаем:

  • Полный социальный пакет
  • Достойная заботная плата
  • Стабильное место работы
  • 100% официальное трудоустройство согласно ТК РМ
  • 28 календарных дней отпуска в году

Почему вам будет интересно работать у нас:

  • Крупная компания – более 450 сотрудников
  • Надежность и стабильность – 26 лет на рынке Молдовы
  • 6 направлений деятельности
  • Стабильная и конкурентная зарплата
  • Самое передовое производство
  • Обучение и повышение квалификации за счёт компании.
  • Профессиональное развитие и карьерный рост

Мы Вас ждем!
Отправляйте CV на e-mail: hr@numina.md с указанием желаемой должности или же звоните по номеру: 069667993.

Мы находимся по адресу:  г. Кишинев, ул. Мария Драган, 11

  E-mail: hr@numina.md
+373 69667993

Alte anunțuri publicate de această companie